Tuvalet Gideri Açma

Tuvalet giderinin tıkanması sonucu oluşan durumlar pek iç açıcı olmuyor. Tuvalet giderinin tıkanması çeşitli sebeplerden olabiliyor. Bunların başında tuvalete atılan kağıt peçeteler, tuvalet kağıtları ve ıslak mendiller geliyor. Bu yüzden tıkanan giderler pek çok insanın denemelerine rağmen çözülmeye biliyor. Bazen olan geçici çözümler de daha sonra patlak veriyor. Bu durumda kesinlikle profesyonel bir firmaya başvurulması lazım. Tuvalet gideri açma konusunda profesyonel hizmet sunan firmamız sizlere yardımcı olmaktan memnun olacaktır.

Robotla Tıkanan Tuvaleti Açma

Robot adı verilen kanal açma cihazıyla tuvaletinizi açıyoruz. Bu cihazımızla tuvaletinizi kırmadan dökmeden sorunlarınızı çözmeye ve sizlere hizmet vermeye çalışıyoruz. Bazı insanlar direkt çözümü kırıp dökmekte buluyor fakat bunun çözüm olarak maliyeti sizin cebinize zararı var.

Robot cihazının kullanım şekli şöyledir;

  • Robot cihazını kullanmadan önce kamera ile tıkanıklığın yeri ve buna sebep olan cisim belirlenir.
  • Cismin tespitinden sonra parçalanabilir mi yoksa parçalanamaz mı olduğu belirlenir. Daha sonra duruma uygun bir aparat cihazın ucuna takılır.
  • Daha sonra gider içine indirilen robot ile cihazın parçalayıcı ucu kullanarak tıkanıklık açılır.

Buradan önemli bir nokta vardır ki sorun küçük şampuan kutuları gibi parçalanamaz eşyalar ise robot cihazın ucuna dolanır ve çekilir. Böylelikle tıkanıklık giderilmiş olur.

Tuvalet Kırılarak Gider Açılırsa Ne Olur?

Öncelikle bu size ekstradan boru ve fazladan işçilik gibi masraflar getirecektir. Lakin robot cihazları kullanarak açılan giderlerde boru değiştirilmez eski borunuz yerinde durur ama orada sorun teşkil edilen madde imha edilir. Bir de tuvaleti kırmanın sonra onarmanın süresinin uzun sürmesi gerçekten can sıkıcı olabiliyor. Bu yüzden kolay ve ucuz bir yolu seçmek daha mantıklı.

Kimyasal Maddeler Kullanarak Gider Açılabilir Mi?

Çamaşır suyu veya diğer temizlik maddeleri kullanarak ancak borularınızı aşındırırsınız. Bu konuda profesyonel bir firmaya başvurmak biraz şart. Sizlere bir kaç tuş uzaktayız.

Etiketler: