Konyaaltı Logar Tıkanıklığı Açma Ücretleri

Cadde ve sokaklarda yer alan logarlar, zamanla çeşitli atıklar nedeniyle tıkanabilmektedir. Yoğun yağmur yağışlarında, logar tıkanık olduğunda, su akışı olmayacak ve yollarda su birikintileri ve devamında sel oluşumu meydana gelecektir. Tıkanıklık uzmanı firması olarak Konyaaltı logar tıkanıklığı açma konusunda uzman ekiplerimiz ile anında müdahale ediyoruz. Logar açma tecrübe ve logarların yerini doğru tespit etme isteyen bir işlemdir.

Nasıl Açılır?

Logar tıkanıklığı, yağmur sularının yol üzerinde birikmesine, birçok işyeri ya da evin su basmasına neden olabilecektir. Tıkanıklık Uzmanı olarak, teknolojik cihazlarımız ile logarların yerlerini hemen tespit ediyoruz. Kameralı cihazlarımız ile tıkanıklığın yerini ve nedenini tespit ederek, hemen açma işlemlerine başlıyoruz. Kameralı sistemi kullanarak, logar borularında, çökme mi yoksa tıkanıklık mı olduğunu tespit ederek yapılacak olan açma işlemi yöntemlerini belirliyoruz.

Konyaaltı Hizmetlerimiz

İnsanların daha sağlıklı bir yaşam alanında yaşayabilmeleri için gider, kanalizasyon, logar gibi tıkanabilecek olan tüm kanalları temizliyor ve açıyoruz. Hizmet seçeneklerimiz arasında şunlar yer alıyor.

  • Tuvalet tıkanıklığı,
  • Kanalizasyon açma,
  • Logar açma,
  • Lavabo açma,
  • 7/24 acil servis,
  • Tesisat tamiri,

Tüm hizmet seçeneklerimiz için uzman ekiplerimiz ile hizmet veriyoruz. Ekiplerimiz, logar ve kanalizasyon açma gibi hizmetlerde kırma yapmadan açma işlemini gerçekleştiriyorlar.

7/24 Servis Hizmeti

Tıkanıklık Uzmanı olarak, müşteri hizmetleri numaralarımız üzerinden hizmet veriyoruz. Konyaaltı bölgesinde verdiğimiz hizmetlerimiz için ekiplerimiz tam donanımlı ve teknik cihazlarımız ile hazır beklemektedir.

Kameralı tespit cihazlarımız ile özellikle logar açma hizmetlerinde mümkün olduğu kadar hızlı hizmet vermeye çalışıyoruz. Hayatı olumsuz etkileyecek olan tıkanıklıklar, firmamız tarafından hızlı bir şekilde açılmakta ve daha temiz, daha sağlıklı yaşam alanlarının oluşturulmasına katkı sunuyoruz. Servis hizmetlerimizden faydalanmak için bizlere 7/24 ulaşabilirsiniz.

Etiketler: