Konyaaltı Lavabo Tıkanıklığı Açma

Evlerimizde kullandığımız lavabolarda tıkanıklık belirtisi oluşmaya başladığında açma işlemleri yapılmadığında, tamamen tıkanarak hayatı olumsuz etkilemeye başlayacaktır. Antalya, Konyaaltı bölgesinde oturanların, lavabo açma işlemleri için arayacağı doğru adres Tıkanıklık Uzmanı servisimizdir. Konyaaltı lavabo tıkanıklığı açma hizmetlerimizi 7/24 sunuyor ve iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşmanız yeterlidir. Lavabolarda bulaşıklardan oluşan atıklar nedeniyle tıkanıklıklar oluşabilmektedir. El pompası ile açılmaya çalışıldığında ve açılmadığında, ciddi tıkanıklık oluşmuş demektir. Bu tıkanıklığın giderilmesi için uzman ekiplerimizden yardım alabilirsiniz.

Lavabo Tıkanması

Lavabo giderine atık maddelerin kaçması sonucu tıkanıklık meydana gelecektir. Tıkanıklık nedeniyle lavaboya dökülen suyun, taşması sonucu yere su akacaktır. Bu evinizin zeminine, halınıza zarar verecektir. Servisimizi aradığınızda, ekiplerimiz hemen gelecek ve tıkanıklık nedenini tespit ederek, özel ekipmanlar ile hemen açacaklardır. Ekiplerimiz tüm müdahalelerinde profesyonel hareket etmekte, lavaboda biriken suyun başka yerlere zarar vermeden tahliyesini sağlayacak ve tıkanıklığı açacaktır.

Mutfak Lavabolarının Tıkanması

Mutfaklarda bulunan lavabolarda, dökülen yağ kalıntıları zamanla tıkanmalara yol açabilecektir. Yağ gibi görünün sıvılar çoğu zaman akıp gitmemekte, lavabo borusunda kalmaktadır. Oluşturduğu tortu sayesinde, tıkanıklık meydana getirmekte ve suyu geçirmemektedir. Basit yöntemler ile açılmayan lavabolar için uzman ekip yardımı almalısınız. Tıkanıklık uzmanı olarak müşterilerimize, profesyonel lavabo açma hizmetleri veriyoruz.

Tıkanıklık Noktalarının Tespit edilmesi

Lavabo tıkanıklıkları, çoğu zaman, lavabo altı bağlantı borularında oluşurken, bazen tesisat içerisindeki borularda da meydana gelebilmektedir. Tesisat borularında meydana gelen her türlü tıkanıklığı, özel donanımlarımız ile tespit ediyor ve hassas bir şekilde tesisata zarar vermeden açıyoruz. Servis hizmetlerimizde kullandığımız, teknolojik aletler ile tıkanıklık yerini tespit ederek daha kolay müdahale ediyoruz. Her türlü tıkanıklık sorununuzda, servis numaralarımızı arayarak 7/24 hizmet alabilir, sorunlarınızın hemen çözülmesini sağlayabilirsiniz.

Etiketler: