Konyaaltı Kanalizasyon Açma

Antalya Konyaaltı bölgesinde, yılın belirli dönemlerinde çeşitli nedenlerden dolayı kanalizasyon tıkanıklıkları meydana gelmektedir. Kanalizasyon giderlerine atılan çeşitli atıklar, zamanla kanalizasyonun tıkanmasına neden olmaktadır. Tıkanıklık uzmanı olarak, Konyaaltı kanalizasyon açma hizmetlerimizi profesyonel ekiplerimizle veriyoruz. Kanalizasyonda tıkanıklık meydana geldiğinde su geçişi azalacak ve biriken su zamanla eve geri gelmeye ve koku oluşturmaya başlayacaktır. Bu durumlarda, bizimle iletişime geçerek ekiplerimizin kısa sürede kanalizasyon tıkanıklığını açmasını sağlayabilirsiniz.

Hizmetlerimiz

Antalya bölgesine vermiş olduğumuz hizmetlerimizde, tüm müşterilerimize kanalizasyon ve kanal tıkanıklığı gibi sorunların giderilmesini sağlıyoruz. Hizmetlerimiz arasında, kanalizasyon açma, tuvalet tıkanıklığını açma, lavabo tıkanıklığını açma gibi hizmetleri profesyonel olarak deneyimli ekiplerimizle veriyoruz. 7/24 acil servis numaralarımızı arayarak yardım isteyebilirsiniz.

Kırmadan Açma

Tıkanıklık uzmanı olarak, tıkanmış olan tüm kanalizasyon, tuvalet, gider gibi alanlarda kırma işlemi yapmadan ve tadilat işlemi gerektirmeden tıkanıklıkları açıyoruz. Gelişmiş, kameralı tespit cihazlarımız ile tıkanıklık oluşan bölgeyi tespit ediyoruz. Tıkanıklık durumuna göre tesisata zarar vermeden ve kırmadan tıkanıklığı açıyoruz. Kameralı sistemimiz ile hem meydana gelen tıkanıklıkları hem de su kaçağı gibi sorunları tespit ediyoruz.

Kanal Temizleme

Antalya, Konyaaltı ve tüm semtlerinde oturan vatandaşlarımıza hizmetlerimizi 7/24 veriyoruz. Tuvaletlerde daha çok tuvalet kağıdı gibi atıkların atılması sonucu tıkanıklıklar oluşabilmektedir. Kanallar temizlenmediği zaman kısa sürede tıkanmaya başlayacaktır. Tıkanan kanallar, tuvalet giderinde suyun gitmemesine ve kötü görüntü ile kokuya neden olacaktır. Bu durumların yaşanmaması ya da yaşandığı zaman hemen çözümlenmesi için teknik ekipmanlarımız ile hizmet veriyoruz. Ekiplerimiz konusunda uzmandır ve yapacakları çalışmalar ile tüm tıkanıklık durumlarını kısa sürede çözeceklerdir. Tıkanık uzmanı ekiplerimizden yardım alabilmeniz için telefon numaramız ya da mail adresimiz üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz. Acil durumlar için cep telefonu numaramızı hemen arayabilirsiniz.

Etiketler: