Antalya Tuvalet Tıkanıklığı Giderme

Tuvalet tıkanıklığı yaşanan ortamda ciddi sorunlar yaşanabilir. Alaturka ve alafranga tuvalet modellerinde ortaya çıkan sorunlardan en önemlisi yaşanan tıkanmadır. Tuvaletin tıkanması bulunduğu kullanım alanına göre daha fazla sık görünen bir durumdur. Ortak kullanım alanlarındaki tuvaletlerde, bilinçsiz kullanım sebebiyle sıklıkla tuvalet tıkanıklığı yaşanır. Çalışma alanları, AVM, kamuya açık tuvaletlerde sürekli tuvaletler tıkanabilir. Firmamız Antalya tuvalet tıkanıklığı konusunda yaşanan sorunu ivedilikle çözmektedir.

Ev Tuvalet Tıkanıklığı Nedenleri

Ev tuvaletlerinde hanede bulunan kişiler tarafından kullanan tuvalet bulunmaktadır. Bu tuvaletler alafranga ya da alaturka olabilir. Gider boruları aynı formda olduğu için aynı oranda tıkanabilir. Tıkanma sonrası sifon kullanımında tuvaletin taştığını görebilirsiniz. Bu oldukça rahatsız edici bir durumdur. Acil ihtiyaçlar konusunda arızasız olarak çalışması gereken tuvaletlerin tıkanması bir kaç saat dahi dayanılması mümkün olmayan bir sorundur. Ev tuvaletleri tıkanıklığını kısa sürede açıyoruz.

İş Yeri Tuvalet Tıkanıklığı

İş yerinde çalışan personel ve tuvalet sayısına göre sorun yaşanabilmektedir. İş yerinde çalışan kişilerin bilinçsiz olarak yabancı madde atması ile tuvaletler tıkanmaktadır. Bu konuda bazı iş yerlerinde özellikle uyarı olarak tuvalete asılan yazılar mevcuttur. İş yerinde tuvaletin tıkanması tüm çalışmayı aksatabileceğinden, bizleri aramanız halinde hemen tıkanıklığı açıyoruz.

AVM Tuvaletlerinde Tıkanıklık Sorunu

AVM tuvaletleri yoğun kullanım nedeniyle tuvalet tıkanmalarının yaşandığı yerler arasında ilk sıralarda yer alıyor. Yapılan araştırmalara göre AVM gibi toplu tuvalet kullanım alanlarında yoğun olarak tuvalet kâğıdı kullanımı olması ve çöp kutusu yerine tuvalete atılması tıkanmalarda başlıca sebepler arasındadır. Bazı yabancı cisimlerin dahi tuvalete atıldığı düşünüldüğünde tuvalet tıkanması muhtemeldir.

Tuvalet Tıkanıklığı Açmak İçin Ne Yapılmalı?

Tuvalet tıkanıklığı açmak için profesyonel, tecrübeli ve deneyimli ekibe, kamera robot görüntüleme sistemlerine ihtiyaç vardır.

Etiketler: