Antalya Lavabo Tıkanıklığı Firması

Banyo, tuvalet ve mutfakta kullanılan lavabolar tüm işleri hallederek su kullanımını sağlayan malzemeler arasındadır. Lavabo kullanım alanına göre farklı işlevlere sahiptir. Kullanımın yanlış olması dışında diğer tıkanma nedenleri arasında borular ve alt yapı sorunu vardır. Firmamız; deneyim ve özel cihazlarımız ile antalya lavabo tıkanıklığı problemini çözmektedir.

Lavabo Tıkanıklığının Mutfakta Olma Sebebi

Mutfakta kullanılan lavabolar; bulaşık yıkamak, alışveriş ürünlerinin yıkanması, sebzelerin içerisinde yer alan kumların temizlenmesi gibi birçok konuda lavabo kullanımı sağlanır. Bu işlemleri yaparken özellikle gıda atıkları arasında yer alan yağ ve sıvıların borularda birikmesi, donması ve birbirine tutunması sonucu lavabo tıkanır. Mutfak lavabolarınızın zamanla taşmaması için bizi aramanız yeterli.

Lavabo Tıkanıklığının Borulardan Kaynaklı Olması

Boruların uzun yıllar kullanılması, kalitesiz gider borusu kullanımı, logar borularında ya da kanalizasyon alt yapısında sorun olması nedeniyle lavabonuz tıkanabilir. Böylesi durumlarda hızlı çözüm taşkınları önlemek adına önemlidir.

Lavabo Tıkanıklığının Yağ Tabakasından Kaynaklanması

Lavabo tıkanıklığında özellikle mutfak alanlarında kızartma yağlarının ayrı bir şişede biriktirilmesi ve atık olarak belediyeye teslim edilmesi önemlidir. Kanalizasyon suyuna karışan yağ oranı her yıl ciddi bir boyuta ulaşır. Tıkanıklığa sebep olması ise donabilme özelliğinden kaynaklanır.

Bilinçsiz lavabo kullanımı nedenlerinden olan bu faktör sonucu borularda hasar kaydedilir. Sıcak yağların borulara hasar vermesi sonucu sızıntılar olabilir. Lavabo tıkanıklığı sorunlarında hizmet verirken sizleri bilinçli kullanım konusunda uyarmak firma prensiplerimiz arasındadır.

Lavabo Tıkanıklığı Açma Fiyatları Nedir?

Sorunun büyüklüğü, tıkanmanın kaynağı tespit edildikten sonra sizlere en uygun fiyata hizmet veriyoruz. Borulardan kaynaklı durumlarda bazen değişim yapılması gerekebilir. Bunun dışında sorun sadece sizde değil genel bir problem olabilir. Özel cihaz tespiti sonrası bütçenize en uygun fiyatı vermekteyiz.

Etiketler: