Antalya Lavabo Tıkanıklığı Açma

Lavabo tıkanıklığı açma hizmeti veren firmamız, çalışmalarınız bilgisayar destekli cihaz ve kameralar ile sürdüren Türkiye'nin ilk teknoloji kullanarak tıkanıklık açan firmaları arasında liderdir. Firmamızı arayarak lavabo tıkanıklıklarına çözüm sağlayabilirsiniz.

Lavabolar genellikle yemek artıklarından, lavabo deliğine süzülmeden atılan çay çöplerinden tıkanmaktadır. Kimi zaman lavabo giderlerine sık sık kullanılan lavabo aç gibi kimyasallar pimaş borularını zedeler sonunda boruların daralmasına sebep olurlar. Bu tür tıkanıklıkların önüne geçebilmek için lavabonuzu tıkayacak maddeleri lavabolarınızın içine atmamalısınız.

Lavabolarda meydana gelen tıkanıklıkları, pimaşlara zarar vermeden son teknoloji cihazlarla kırmadan dökmeden açıyoruz. Kameralı cihaz teknolojisi sayesinde gider borularını kontrol ederek tıkanıklığın sebeplerini size raporluyoruz.

Lavabo Aç Kullanmalı mıyım ?

Lavabao açıcı kimyasallar, lavaboları tam anlamıyla açamazlar hatta, lavabo pimaşlarının erimesine, daha fazla tıkanmasına, eriyerek pimaşların su sızıntısı sorununa meydan vermesine sebep olurlar. Tufan tesisat pimaş ve lavabo açıcı kimyasalların kullanılmasını önermemektedir.

Lavabo Neden Sık Sık Taşıyor ?

Lavabolarınızı titizlikle kullanıyor ve yinede tıkanıklık sorunu yaşıyorsanız, binanızın logarında tıkanıklık oluşuyor olabilir yada alt kat dairede ki pimaş tıkanıklığı sebebiyle, gider hatlarınızın tam olarak çalışmamasına sebep olacağından, lavabo taşma sorunu yaşayabilirsiniz.

Lavabo tıkanıklık sorunlarının önüne geçebilmek için kameralı cihazlarla gider boru hatlarını kontrol etmek, sorunun neden kaynaklandığını bulmak, sorunun sebebine göre tıkanıklık açma robotları ile müdahale edilmesi gerekmektedir. Tufan tesisat olarak lavabo tıkanıklığı sorunlarını hızlıca çözüm üretmekteyiz.

Etiketler: antalya lavabo açma, antalya lavabo tıkanıklığı açma, lavabo açma antalya, lavabo tıkanıklığı açma antalya